İADE & İPTAL


Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün gelmesi durumunda iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;


- İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yedi (7) gün içinde yapılmalıdır.


- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.


- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.


- Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız. Bu durumda tüm fatura nüshaları ile Kargo firmasına karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza iade edilmektedir.

Siparişiniz ile ilgili bir sorun olması durumunda bize [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR